SEO

 
Optimalizace webových stránek pro uživatele a vyhledávače.
 
 
 
 
Aby uživatelé internetu našli to, co hledají mezi miliony internetových stránek, využívají své oblíbené internetové vyhledávače. V České republice to jsou Google a Seznam. Na základě zadání klíčového slova do vyhledávacího řádku se jim zobrazuje velké množství výsledků, které jsou řazeny dle relevance k jejich dotazu. Úkolem SEO je dostat webové stránky na zvolené klíčové slovo nebo frázi co nejvýše v přirozených výsledcích vyhledávání. Ideálně na první stranu výsledků vyhledávání.
 
 
 
 
 
 

Co znamená SEO – optimalizace webu?

 
Vybereme vhodná klíčová slova, která budou generovat pouze ty návštěvníky vašich internetových stránek, které zrovna potřebujete. Pomůžeme Vám zoptimalizovat vaši stávající webovou stránku - nemusíte ji celou předělávat. K Vaší webové stránce budeme postupně a dlouhodobě budovat portfolio zpětných odkazů z českého internetu.

Výsledky optimalizace Vaší stránky uvidí dlouhodobě uživatelé mezi přirozenými výsledky vyhledávání. Nebudou tak Vaši prezentaci vnímat jako reklamu, ale jako výsledky jejich vlastního vyhledávání. Tímto způsobem na ně zapůsobíte svojí webovou prezentací lépe, než kdyby klikali na různé inzeráty.

Každý měsíc od nás dostanete přehledný report o výsledcích naší práce. Uvidíte v něm nejen, na jakých pozicích se zobrazují Vaše stránky pro vybraná klíčová slova, ale i výsledky vaší konkurence.
 
 
 

Výhody SEO

 
  1. 1.Být více vidět ve vyhledávačích znamená větší návštěvnost Vaší webové stránky a tím i více zákazníků pro Vaše podnikání
  2. 2.Webové stránky firem, které se umísťují na předních pozicích ve vyhledávačích, jsou společností vnímány jako ty, které určují trendy ve svém oboru.
  3. 3.Investice do SEO je dlouhodobá záležitost, ale s námi získáte přesně měřitelné výsledky a dlouhodobě pozitivní efekt.
  4. 4.Nabízíme Vám vlastního SEO technika, který pečlivě sleduje výkon a pozice Vašeho webu a sám podniká potřebné kroky ke zlepšení.
 
 
 
 
 
 
 

Otestujte si SEO vašich internetových stránek.

 
 
 
 
S jakýmkoli dotazem se na nás obraťte a Napište nám
 
 
 
 
 
 
Přihlásit k odebírání newsletteru
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2022 MEDIATEL CZ, spol. s r.o., Bohdalecká 1490/25, 101 00, Praha 10, tel: +420 210 320 786.