Sociální sítě

 
Jsou pro Vás Facebook či ostatní sociální sítě španělskou vesnicí?
 
 
 
 
Nerozumíte sociálním sítím a nevíte, proč by se na nich měla Vaše firma prezentovat? V České republice je k tomu cca 4 400 000 důvodů. Stačí se jen zeptat, jak to vlastně funguje a my Vám rádi poradíme.
 
 
 
 
 
 

Co znamená Marketing na Facebooku?

 
Komunikace a reklama na Facebooku a dalších sociálních sítích jako jsou např. Twitter, LinkedIn, Google+, Instagram, Pinterest atd. je jednou z klíčových součástí marketingové komunikace. Většina firem již pochopila, jak je důležité dlouhodobě budovat povědomí o značce a být téměř v osobním kontaktu se stávajícími anebo potenciálními zákazníky. Na sociálních sítích nejde přímo o prodej produktů, ale spíše o vytvoření sympatií uživatelů k Vaší značce, budování důvěry a získávání cenné zpětné vazby. Na sociální síti můžete prakticky okamžitě otestovat oblíbenost nového produktu, získat názor například pomocí ankety, anebo prezentovat úplně nový produkt.

Sociální sítě Vám umožňují komunikovat na internetu mnohem efektivněji a hlavně rychleji, než jste na to byli zvyklí u jiných marketingových kanálů. Máte možnost představit Vaši kampaň jen vybrané skupině uživatelů vybrané podle věku, regionu, zájmů a dalších kritérií. Tímto způsobem oslovíte jen ty zákazníky, pro které je Váš produkt nejvíce vhodný.
 
 
 

Výhody marketingu na Facebooku

 
  1. 1.Prezentací na nejrozšířenější sociální síti v České republice získáte možnost oslovit téměř 4,4 milionu potenciálních zákazníků.
  2. 2.Nenásilná forma prezentace Vašich novinek a informací o Vašich produktech osloví fanoušky a jejich přátele nejen na Facebooku.
  3. 3.Zpětné odkazy z Facebooku a jiných serverů Vám: zvýší počet kontaktů na Vaši hlavní webovou prezentaci a zlepší hodnocení u vyhledávačů Google a Seznam. Vy tak budete mít vyšší pravděpodobnost se umístit na předních pozicích ve vyhledávání.
  4. 4.Nemusíte se o nic starat - veškerou správu od copywritingu, vkládání příspěvků, reklamní ch kampaní, realizací anket, soutěží a návrhů na rozvoj Vašeho Facebook profilu až po technické detaily zajistí náš Facebook specialista, který je Vám kdykoliv k dispozici.
  5. 5.Získáte aktivní a pravidelný kontakt se zákazníky.
  6. 6.Zlepšíte povědomí o Vašem podnikání a značce.
 
 
 
 
 
 
S jakýmkoli dotazem se na nás obraťte a Napište nám
 
 
 
 
 
 
Přihlásit k odebírání newsletteru
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2021 MEDIATEL CZ, spol. s r.o., Líbalova 2348/1, 149 00, Praha 4, tel: +420 210 320 786.