WEBOVÉ NÁSTROJE

 
Bohatý výběr webových komponentů.
 
 
 
 
 
 
 

Rezervační kalendář

 
Online rezervace
 
Kalendář šetří Váš čas a efektivněji pracuje s plánováním zakázek online. Formulář umístíte na svých webových stránkách a Facebooku. Spravujete své nové objednávky online ze svého počítače či chytrých mobilních zařízení . Přijímáte upozornění e-mailem a díky rychlé správě tak poskytujete lepší a komfortnější služby svým zákazníkům.
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt manager

 
Spravujte databázi zákazníků
 
Sbírejte kontaktní údaje Vašich nových zákazníků z kontaktního formuláře, rezervačního kalendáře, dárkových kupónů a voucherů do jednoho adresáře. Tvoříte si skupiny zákazníků, které následně exportujete a spravujete dle své potřeby.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Social modul

 
Správa sociálních sítí z jednoho místa
 
Umožňuje plánovat příspěvky, sledovat statistiky a komunikovat z jednoho systému na sociálních sítích jako jsou: Facebook, Twitter, LinkedIn a Instagram. Díky multifunkčnímu řešení propojíte se sociálními sítěmi další moduly, jako jsou například e-shop, kupóny či produktové web stránky a publikujete rychleji.
 
 
 
 
 
 
 
 

Dárkový kupon / Voucher

 
Dárkové kupony a vouchery napříč platformami
 
S dárkovými kupóny a vouchery pracujete v jedné platformě a ovládáte jejich cílení z jednoho místa. Distribuujete na webové stránky, katalogy a sociální sítě.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlásit k odebírání newsletteru
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2022 MEDIATEL CZ, spol. s r.o., Bohdalecká 1490/25, 101 00, Praha 10, tel: +420 210 320 786.